Szafa ze skrytkami na odzież czystą i brudną

Praktyczny mebel dla zakładów pracy

Przechowywanie odzieży pracowniczej na terenie firmy powinno być przemyślane. Nie może dojść do sytuacji, kiedy to uniformy brudne będą znajdowały się w tym samym miejscu co czyste. Stąd też na w każdym zakładzie powinna znajdować się szafa ubraniowa na odzież czystą i brudną. Taki mebel może składać się z trzech segmentów. Jeden z nich może posłużyć jako wrzutnia na odzież już użytą, która wymaga odświeżenia.

Zalety szafy na odzież roboczą

Szafa ubraniowa na odzież czystą i brudną posiada każdą skrytkę zamykaną w sposób niezależny, a każdy ze segmentów może być otwierany jedną ramą. Głównymi argumentami przemawiającymi za zakupem tego mebla do przechowywania ubrań pracowniczych jest fakt, iż w stosunkowo niedługim czasie dojdzie do znacznego obniżenia zużycia artykułów BHP. Dodatkowo łatwość wrzucania brudnej odzieży, a także zebrania jej w celu wyprania jest odczuwalna już po kilku dniach. Wrzutnia jest przystosowana do zawieszenia worka na brudną odzież.

Zastosowanie szaf do ubrań pracowniczych

Gdzie najbardziej przydatna okaże się szafa ubraniowa na odzież czystą i brudną? Przede wszystkim najbardziej dogodnym miejscem stanie się szatnia, w której przy rozpoczęciu zmiany wielu pracowników równocześnie może przebrać się. Drugim miejscem przeznaczenia takiej szafy z pewnością są wszelkiego rodzaju pomieszczenia socjalne. Wówczas pełnią funkcję magazynku, w którym spoczywają narzędzia do sprzątania.

Dodaj komentarz