Pojemniki paletowe do optymalnego magazynowania i transportu

Do pakowania towarów w dużych ilościach

Są wytrzymałe i w dużym formacie, pojemniki paletowe, bo o nich mowa, charakteryzują się bardzo wytrzymałą konstrukcją oraz zamkniętymi ściankami bocznymi. Spełniają normy do formatów ISO oraz EURO. Ich największym atutem jest fakt, iż posiadają dużą pojemność, która nadaje się do magazynowania i transportowania wielkogabarytowych, ciężkich towarów. Pojemniki paletowe dostępne w sprzedaży są dostępne z płozami, nóżkami lub kółkami. Łatwe w czyszczeniu i z możliwością układania w stosy wraz z pokrywą, stają się szybko niezastąpione w każdym miejscu.

Ułatwiają transport produktów spożywczych

Szczególnie problematyczny wydaje się transport i magazynowanie żywności. Stosowane pojemniki paletowe dostosowane są także do tego rodzaju towarów. Posiadają specjalne szczeliny wentylacyjne umiejscowione na ściankach. Gładkie wnętrze składa się z tworzywa sztucznego, które jest łatwe w czyszczeniu oraz odporne na zarysowania. Za sprawą niewielkie masy własnej pojemniki paletowe okazują się praktyczne także w branży spożywczej.

Pojemniki paletowe do zadań specjalnych

Dla większego komfortu do sprzedaży zostały wprowadzone pojemniki paletowe z pokrywami na zawiasy. Ta funkcjonalna forma zamknięcia zapewnia wygodny załadunek i rozładunek skrzynki. Kąt pokrywy wynosi 95°. Szczególnie wytrzymała konstrukcja sprawia, że tego rodzaju pojemniki paletowe mogą posłużyć do transportu naprawdę ciężkich towarów.

Dodaj komentarz